X

Makre Danışmanlık - Anı Yakala

Eğitim/Koçluk

Hem finans hem de liderlik-yetkinlik bazlı eğitimlerle sizlere yeni ve farklı şekillerde desteklemek için yeni öğrenme trendlerini yakından takip ediyoruz. Bunun için yurtiçi ve yurtdışındaki pek çok farklı kaynaktan faydalanıyoruz ve bunu sizlerle paylaşıyoruz. Kurumsal hayatta çalışanlarla, öğrencilerle yakın temasta olup iç görülerinizi en doğru şekilde anlamaya çalışıyor ve buna uygun programlar tasarlıyoruz.

Öğrenme modelimizde 70:20:10 kuralını uygulamak için sizlerle işbirliği yapıyoruz.

Sınıf içinde öğrenmeye bizlerin katkısının%10 u geçmediğinin farkındayız ve sizi bu yolculukta yalnız bırakmamak için farklı yöntemler ile sizi eğitim sonrasında da destekliyoruz.

 
  • FİNANSAL EĞİTİMLER

    Uzun yıllar finans alanında çalışmış profesyoneller olarak bazen ürkütücü ve karmaşık algılanan finansal konuları sizin için hem anlaşılması kolay hem uygulanabilir hem de keyifli hale getirmek istiyoruz.

  • LİDERLİK VE YETKİNLİK EĞİTİMLERİ

    Kurumlar, en değerli kaynakları olan çalışanları için pek çok eğitim programı tasarlıyor ve bu sayede hem çalışanlarını geliştiriyor hem de hızla değişen dünyada çalışanların itici gücü ile fark yaratmayı hedefliyor. Biz de eğitimlerimiz ile hem kurumları hem de bireyleri bu gelişim yolculuğunda bilgi ve tecrübemizle desteklemek istiyoruz.

  • KOÇLUK

    Koçluk, en basit anlamda kişinin kendini tanıma ve anlamasıyla başlayan ve bu farkındalıkla etkin kararlar alıp aksiyona geçmesini destekleyen bir süreçtir. Bizler de sertifikalı koçlar olarak sizlerin değişim, dönüşüm yolculuğunuzda size Yapılandırılmış Kurumsal Koçluk ve Bireysel Koçluk görüşmelerimizle yoldaşlık etmek istiyoruz.