X

Makre Danışmanlık - Anı Yakala

Bizi Tanıyın

“Hem kurumların hem de bireylerin dönüşümüne katkı sağlamak istiyoruz. Bizi güçlü kılan en önemli şey kurumsal hayatta elde edindiğimiz 25 yılı aşan bilgi ve tecrübemiz. Tüm hizmetlerimizi size sunmadan önce, gerçek ihtiyaçlarınızı can kulağıyla dinliyoruz ve SİZE özel çözümler üretiyoruz. Ekibimizin sahip olduğu uluslararası geçerliliği olan koçluk sertifikasyonları bizi daha güçlü kılıyor.” - Vuslat Özer

Murat Özer Kimdir?

Murat Özer

Eğitimini ekonomi üzerine almış ve 25 yılı aşkın bir süredir finansal piyasaların en aktif oyuncularından olan bankalarda önce Hazineden Sorumlu Gn Md Yardımcılığı ve ardından İnsan Kaynakları, Organizasyon, Kurumsal İletişim ve Eğitim’den sorumlu Gn Md Yard cılığı görevini üstlenmiş tam bir finans aşığıdır.
İnsanın en değerli sermaye olduğuna inan Murat aynı zamanda bir ADLER Koçudur.

Vuslat Özer Kimdir?

Vuslat Özer

Ekonomi eğitimini tamamladıktan sonra yaklaşık 9 yıl bankaların Hazine Bölümlerinde çalışmış ve sonra bütünü görme isteği ile koltuğun karşı tarafına geçiş yapıp Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Turkcell de 11 yıl Grup Hazine Müdürü olarak çalışmıştır.
İyi bir liderin hem sağ hem de sol beyini etkin kullanması gerektiğine inanan Vuslat, 2013 yılında Adler Koçluk Eğitimi almış olup ICF Sertifikalı, PCC ünvanlı bir ADLER Koçudur.

Erdim Burdu Kimdir?

Erdim Burdu

Elektrik Mühendisliği ve Uluslararası İlişkiler bölümlerini bitirmiştir. 20 yıldan fazla bir süre Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Turkcell’in, Finans, IT, Satış, Pazarlama, Müşteri Yönetimi gibi çeşitli departmanlarında çalışmış, yeni iş alanlarının ve bölümlerin kurulmasında, bu bölümlerde stratejik risk yönetiminin geliştirilmesinde rol almıştır. En son Turkcell Grup’un Fraud, Gelir Güvencesi ve Risk Yönetiminden sorumlu Grup Müdürü olarak görev yapmıştır. Telekomünikasyon sektöründe çalışırken Finans, IT, FinTech ve E-Ticaret alanlarında bir çok projede ve iş ortakları ile çalışmıştır. Gelir güvencesi ve korunması, dolandırıcılık yönetimi, iş zekası, veri analitiği, iş geliştirme, müşteri ve bayi risk yönetimi, faturalandırma ve tahsilat konuları tecrübe alanlarıdır.

2016 yılında kurumsal hayattan ayrılan Erdim , tecrübesini çeşitli alanlarda danışman olarak paylaşmaktadır.