X

Makre Danışmanlık - Anı Yakala

Bizi Tanıyın

“Hem kurumların hem de bireylerin dönüşümüne katkı sağlamak istiyoruz. Bizi güçlü kılan en önemli şey kurumsal hayatta elde edindiğimiz 25 yılı aşan bilgi ve tecrübemiz. Tüm hizmetlerimizi size sunmadan önce, gerçek ihtiyaçlarınızı can kulağıyla dinliyoruz ve SİZE özel çözümler üretiyoruz. Ekibimizin sahip olduğu uluslararası geçerliliği olan koçluk sertifikasyonları bizi daha güçlü kılıyor.” - Vuslat Özer

Murat Özer Kimdir?

Murat Özer

Eğitimini ekonomi üzerine almış ve 25 yılı aşkın bir süredir finansal piyasaların en aktif oyuncularından olan bankalarda önce Hazineden Sorumlu Gn Md Yardımcılığı ve ardından İnsan Kaynakları, Organizasyon, Kurumsal İletişim ve Eğitim’den sorumlu Gn Md Yard cılığı görevini üstlenmiş tam bir finans aşığıdır.
İnsanın en değerli sermaye olduğuna inan Murat aynı zamanda bir ADLER Koçudur.

Vuslat Özer Kimdir?

Vuslat Özer

Ekonomi eğitimini tamamladıktan sonra yaklaşık 9 yıl bankaların Hazine Bölümlerinde çalışmış ve sonra bütünü görme isteği ile koltuğun karşı tarafına geçiş yapıp Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Turkcell de 11 yıl Grup Hazine Müdürü olarak çalışmıştır.
İyi bir liderin hem sağ hem de sol beyini etkin kullanması gerektiğine inanan Vuslat, 2013 yılında Adler Koçluk Eğitimi almış olup ICF Sertifikalı, PCC ünvanlı bir ADLER Koçudur.

Ayla Türkmen Kimdir?

Ayla Türkmen

Ayla , Londra Polytechnic Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. Çok uluslu şirketlerde, yerli kurumlarda geçirdiği 25 senelik kurumsal kariyerinin son yıllarını üst düzey yönetici olarak satış direktörü ve genel müdür olarak tamamlamıştır. 2000’den itibaren, liderlik gelişimleri konusunda koçluk ve eğitmenlik yapmış, kurumların her seviyede strateji oluşturması için danışmanlık hizmeti vermiştir.

Ayla Türkmen ayrıca International Coaching Federation (ICF) belgeli PCC ünvanlı koç ve Adler Koçluk Okulu mezunu (ACPC) fakülte üyesi olarak da görev yapmaktadır.

Cem Şipal Kimdir?

Cem Şipal

Cem, Koçbank, Dışbank ve ABank’ta CFO luk görevlerinde bulunduğu 25 yılı aşkın finans kariyerine 2014-2016 yılları arasında AYatırım Genel Müdürlük görevi ile devam etmiş ve 2016 yılında kurumsal çalışma hayatından ayrılmıştır.

Cem halen bankalarda ve şirketlerde;
-Finansal Yönetim-UFRS
-Stratejik Risk Yönetimi
-Kurumsal Yönetim alanlarında danışmanlık ve eğitim vermektedir.

Kemal Selen Altan Kimdir?

Kemal Selen Altan

Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Enformatik mezunu olan Selen iş hayatına satış ve pazarlama alanında başladı. Daha sonra bankacılığa geçti ve önce Anadolubank sonra Alternatifbank’ da sistem geliştirme ve iş geliştirme bölümlerinde müdür olarak görev aldı. 2015 yılında kurumsal hayattan ayrılan Selen , tecrübesini çeşitli sanayii ve finansal kurumlarda danışman olarak paylaşmaktadır.

Ece Su Ağdaş

Ece Su Ağdaş

Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite hayatının ilk iki senesinde ekonomi eğitimi almıştır. Şu anda Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisidir.

Finans ve danışmanlık alanlarına ilgi duyan ve kendini bu konularda geliştirmeyi önemseyen Ece, MKare bünyesinde uzman analist olarak çalışmaktadır.